KONTAKTY

Petro a spol. Yamaha
Sabinovská 1/A
080 01 Prešov
tel: 051/7721144
info@petroaspol.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 8 990 EUR
na objednávku
naša cena 7 700 EUR
skladom Prešov
naša cena 12 990 EUR
skladom Prešov

O nás
O nás

Firma Petro a spol. začala s predajom motocyklov v roku 1996. V tomto roku vyhrala konkurz a stala sa predajcom značky YAMAHA pre východné Slovensko. Tento status zahŕňal predaj motocyklov, záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov. V tomto čase sa predajňa Yamaha – Petro a spol. nachádzala na Exnárovej ulici v Prešove.

Aktuálne sa predajňa Yamaha nachádza na ulici Sabinovská 1/a, 080 01 Prešov. V týchto priestoroch poskytujeme aj záručný a pozáručný servis.

V súčasnosti firma Petro a spol. pôsobí na motocyklovom trhu viac ako 20 rokov. Je výhradným dovozcom viacerých známych značiek. Počas svojho pôsobenia si získala mnoho spokojných zákazníkov. Medzi hlavnú činnosť firmy Petro a spol. v súčasnosti patrí predaj motocyklov Yamaha, záručný servis Yamaha, pozáručný servis, zazimovanie motocyklov v priestoroch servisu s kompletnou starostlivosťou o motocykel, predaj a prezúvanie motocyklových pneumatík Bridgestone, predaj náhradných dielov Yamaha, predaj olejových a vzduchových filtrov, reťazových kitov, olejov na ostatné motocyklové značky.