KONTAKTY

Petro a spol. Yamaha
Sabinovská 1/A
080 01 Prešov
tel: 051/7721144
info@petroaspol.sk

NOVINKY

arr3Online predaj motocyklovVzhľadom k aktuálnej situácii a z dôvodu nevyhnutného zatvorenia našej prevádzky je možné nové... arr3Ténéré 700Aktuálne máme skladom novinku od značky Yamaha s názvom Ténéré 700. Príďte si k nám pozrieť tento...

TOVAR V AKCII

naša cena 7 390 EUR
ÁNO
naša cena 4 990 EUR
ÁNO
naša cena 4 490 EUR
ÁNO

O nás
O nás

Firma Petro a spol. začala s predajom motocyklov v roku 1996. V tomto roku vyhrala konkurz a stala sa predajcom značky YAMAHA pre východné Slovensko. Tento status zahŕňal predaj motocyklov, záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov. V tomto čase sa predajňa Yamaha – Petro a spol. nachádzala na Exnárovej ulici v Prešove.

Aktuálne sa predajňa Yamaha nachádza na ulici Sabinovská 1/a, 080 01 Prešov. V týchto priestoroch poskytujeme aj záručný a pozáručný servis.

V súčasnosti firma Petro a spol. pôsobí na motocyklovom trhu viac ako 20 rokov. Je výhradným dovozcom viacerých známych značiek. Počas svojho pôsobenia si získala mnoho spokojných zákazníkov. Medzi hlavnú činnosť firmy Petro a spol. v súčasnosti patrí predaj motocyklov Yamaha, záručný servis Yamaha, pozáručný servis, zazimovanie motocyklov v priestoroch servisu s kompletnou starostlivosťou o motocykel, predaj a prezúvanie motocyklových pneumatík Bridgestone, predaj náhradných dielov Yamaha, predaj olejových a vzduchových filtrov, reťazových kitov, olejov na ostatné motocyklové značky.